SZANOWNI RODZICE

 

W ZWIĄZKU Z BRAKIEM QUORUM NA WALNYM ZEBRANIU

 

SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZYM RODZICÓW,

 

ZAPRASZAM WSZYSTKICH RODZICÓW W DNIU 18.09.2019( ŚRODA)

 

O GODZ.18.00.

 

BARDZO PROSZĘ POTRAKTOWAĆ SPRAWĘ POWAŻNIE, GDYŻ NA TYM ZEBRANIU OBECNA

 

RADA RODZICÓW PRZEDSTAWI SPRAWOZDANIE FINANSOWE ZA ROK 2018/2019,A TAKŻE

 

ODBĘDĄ SIĘ WYBORY NOWEJ RADY RODZICÓW.

 

PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW

Malwina Padula-Kaczorowska

Ogłoszenie.

 

Od roku szkolnego 2019/2020 orkiestry nie będzie.

 

Uczniowie kl.II c/4-IV c/4 i IV c/6-VI c/6 będą typowani na chór i zespoły.

 

Informacja o przydziałach na ten rok zostanie wywieszona na tablicy ogłoszeń na koniec tygodnia.

Lista osób przyjętych do PSM I stopnia w Szprotawie do klasy I c/6 i I c/4c/4 na rok szkolnym 2019/2020 wraz z przydziałem do nauczyciela

Lp.

Imię i nazwisko

Wiek

Wybrany(e) instrument(y).

cykl

1.

Michał Tuz

13

Perkusja-mgr P.Nowak

c/4

2.

Ewa Małgorzata Chyska

9

Skrzypce-mgr K.Kołodziejska-Wierzejewska

c/4

3.

Martyna Ferrari

10

Fortepian – mgr I.Habich

c/4

4.

Hanna Konczalska

7

Fortepian – mgr I.Habich

c/6

5.

Jakub Tuz

8

Fortepian –mgr K.Czernisz-Tuz

c/6

6.

Aleksandra Kudela

14

Gitara mgr J.Lewandowski

c/4

7.

Debora Ferrari

7

Flet-mgr W.Tuz

c/6

8.

Jakub Borczyk

12

Gitara mgr J.Lewandowski

c/4

9.

Lena Banaszkiewicz

10

Gitara mgr J.Lewandwski

c/4

10.

Lena Sokołowska

9

Skrzypce -mgr K.Kołodziejska -Wierzejewska

c/4

11

Daniel Sykała

8

Skrzypce-mgr K.Kołodziejska-Wierzejewska

c/6

12.

Alicja Pigdanowicz

7

Flet- mgr W. Tuz

c/6

13.

Lena Majka

7

Skrzypce-mgr.B.Szałata

c/6

14.

Hubert Staniaszek

7

Saksofon- mgr J.Knyszko

c/6

15.

Maja Sudnikiewicz

7

Gitara- mgr J.Lewandowski

c/6

16.

Maja Mróz

9

Wiolonczela- mgr S.Kamzelska -Bronowicka

c/4

17.

Dawid Tywoniuk

11

Wiolonczela-mgr S.Kamzelska- Bronowicka

c/4

18.

Laura Broda

9

Harfa- mgr A.Blum

c/4

19.

Agnieszka Lewandowska

11

Klarnet- mgr J.Knyszko

c/4

20.

Zuzanna Kwiatkowska

7

Flet mgr W.Tuz

c/6

21.

Weronika Pawłowska

11

Saksofon- mgr J.Knyszko

c/4

22.

Kalina Biniek

6

Akordeon -.K.Koszewski

c/6

 

GODZINY PRACY

 

SEKRETARIATU

 

Poniedziałek, Środa

 

10.00-18.00

 

Wtorek, Czwartek, Piątek

 

8.00-16.00

PLAN ZAJĘĆ z kształcenia słuchu dla uczniów kl.III-IV c/4 i IV-VI c/6

Nauczyciel: Władysław Kliszcz

PONIEDZIAŁEK

 

Klasa V/c6 1400– 1445 (przerwa) 1450- 1535

 

lub 1845- 1930 (przerwa) 1935 - 2020

 

Klasa IV/c6 1535 – 1620 (przerwa) 1625 – 1710

 

Klasa VI/c6 i IV/c4 1710 – 1755 (przerwa) 1800 – 1845

 

Klasa III/c4 1845– 1930 (przerwa) 1935- 2020

 

lub 1400- 1445 (przerwa) 1450- 1535

 

 

PLAN ZAJĘĆ z kształcenia słuchu i rytmiki.

Naucz. Katarzyna Kołodziejska - Wierzejewska

Poniedziałek

15.30-16.15- Kształcenia słuchu kl. III c.6 -45 min. 16.20-16.50- Rytmika kl. III c.6- 30 min.

16.55-17.25- Kształcenie słuchu kl. I c.6- 30 min.

17.30 -18.00- Rytmika kl. I c.6 -30 min.

18.00- 18.30- Kształcenie słuchu kl. II c.6- 30 min.

18.35- 19.05 Rytmika kl. II c.6- 30 min.

Czwartek

15.00- 15.30 Kształcenie słuchu kl. I c.6- 30 min.

15.35- 16.05 Rytmika kl. I c.6- 30 min.

16.05-16.50 Kształcenie słuchu kl. III c.6 – 45 min.

16.55-17.25 Rytmika KL. III c.6- 30 min.

17.30- 18.15 Kształcenie słuchu kl. II c.6-45 min.

18.20 - 18.50 Rytmika kl. II c.6 – 30 min.

Kształcenie słuchu cykl czteroletni

Wtorek

15.30-16.15 kl. II c.4

16.20-17.05 kl. I c.4

Piątek

15.30-16.15 kl. II c.4

16.20-17.05 kl. I c.4

 

PLAN ZAJĘĆ z audycji muzycznych i chóru dla uczniów

kl. II c/4-IVc/4, IV c/6-VI c/6

Nauczyciel: Włodzimierz Tuz

Środa

14.55 – 15.40 Audycje muzyczne kl.IIc/4, IVc/6

15.45 – 16.30 Chór

16.30 – 16.35 Przerwa

16.35 – 17.20 Chór

17.25 – 18.10 Audycje muzyczne Kl. Kl. IIIc/4, Vc/6

18.15 – 19.00 Audycje muzyczne Kl. IVc/4, VIc/6