Gratulujemy serdecznie laureatom i uczestnikom konkursu z kształcenia słuchu i audycji muzycznych.

W sobotę 09 kwietnia 2016roku w auli naszej szkoły miał miejsce III Szkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu i Audycji Muzycznych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy  poświęcili ten dzień na konkursowe zmagania i postanowili  zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności.  W trzecim konkursie wystartowała rekordowa liczba 21 uczniów. Po sprawdzeniu testów  Jury w składzie: mgr Władysław Kliszcz, mgr Katarzyna Kołodziejska – Wierzejewska i mgr Włodzimierz Tuz postanowiło w następujący sposób nagrodzić uczestników:

Audycje Muzyczne gr. I

I miejsca – Zofia Stelmach

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – nie przyznano

Wyróżnienia: Karina Marczenia, Karol Hołowko

Audycje Muzyczne gr. II

I miejsca -  nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – Martyna Jersz

Wyróżnienia: Julia Matkowska, Emilia Wójcik

 

Kształcenie słuchu gr. I

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Zofia Stelmach

III miejsce ex aequo: Katarzyna Siewierska, Michał Szewczuk

Wyróżnienia: Julian Roszak, Oliwia Szymańska

 

Kształcenie słuchu gr. II

I miejsca - nie przyznano

II miejsce - nie przyznano

III miejsce – Martyna Jersz

Czas oczekiwania na ogłoszenie wyników umiliła naszym uczniom Rada Rodziców, która zafundowała dzieciom słodki poczęstunek i napoje. Nagrody dla zdobywców najwyższych miejsc ufundowali jurorzy – panowie Władysław Kliszcz i Włodzimierz Tuz, a pozostałe nagrody zakupiła Rada Rodziców. Nad przebiegiem całości konkursu czuwała pani dyrektor mgr Angela Stepenko.mms img150463991