PLAN ZAJĘĆ z kształcenia słuchu dla uczniów kl.III-IV c/4 i IV-VI c/6

Nauczyciel: Władysław Kliszcz

PONIEDZIAŁEK

 

Klasa V/c6 1400– 1445 (przerwa) 1450- 1535

 

lub 1845- 1930 (przerwa) 1935 - 2020

 

Klasa IV/c6 1535 – 1620 (przerwa) 1625 – 1710

 

Klasa VI/c6 i IV/c4 1710 – 1755 (przerwa) 1800 – 1845

 

Klasa III/c4 1845– 1930 (przerwa) 1935- 2020

 

lub 1400- 1445 (przerwa) 1450- 1535

 

 

PLAN ZAJĘĆ z kształcenia słuchu i rytmiki.

Naucz. Katarzyna Kołodziejska - Wierzejewska

Poniedziałek

15.30-16.15- Kształcenia słuchu kl. III c.6 -45 min. 16.20-16.50- Rytmika kl. III c.6- 30 min.

16.55-17.25- Kształcenie słuchu kl. I c.6- 30 min.

17.30 -18.00- Rytmika kl. I c.6 -30 min.

18.00- 18.30- Kształcenie słuchu kl. II c.6- 30 min.

18.35- 19.05 Rytmika kl. II c.6- 30 min.

Czwartek

15.00- 15.30 Kształcenie słuchu kl. I c.6- 30 min.

15.35- 16.05 Rytmika kl. I c.6- 30 min.

16.05-16.50 Kształcenie słuchu kl. III c.6 – 45 min.

16.55-17.25 Rytmika KL. III c.6- 30 min.

17.30- 18.15 Kształcenie słuchu kl. II c.6-45 min.

18.20 - 18.50 Rytmika kl. II c.6 – 30 min.

Kształcenie słuchu cykl czteroletni

Wtorek

15.30-16.15 kl. II c.4

16.20-17.05 kl. I c.4

Piątek

15.30-16.15 kl. II c.4

16.20-17.05 kl. I c.4

 

PLAN ZAJĘĆ z audycji muzycznych i chóru dla uczniów

kl. II c/4-IVc/4, IV c/6-VI c/6

Nauczyciel: Włodzimierz Tuz

Środa

14.55 – 15.40 Audycje muzyczne kl.IIc/4, IVc/6

15.45 – 16.30 Chór

16.30 – 16.35 Przerwa

16.35 – 17.20 Chór

17.25 – 18.10 Audycje muzyczne Kl. Kl. IIIc/4, Vc/6

18.15 – 19.00 Audycje muzyczne Kl. IVc/4, VIc/6

UWAGA

LISTA OSÓB PRZYJETYCH DO KL.I

NA ROK SZKOLNY 2019/2020

ZOSTANIE UMIESZCZONA NA STRONIE W DNIU 05.08.2019r..

UWAGA

Egzaminy odbędą się w Szkole Podstawowej nr 1

w Szprotawie, przy Placu Kościelnym 

 

 

Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

3 czerwca 2019r ( poniedziałek)

godz. 14.30

akordeon

1. Arwid Lewandowski

2. Daniel Nowak

3. Mateusz Pigdanowicz

godz. 15.00

trąbka, saxhorn

4.Kryspin Lewandowski

5. Wiwiana Kaczorowska

6. Jakub Stawski

7. Mateusz Łukowski

8. Jakub Sobański

9. Krystian Pasik

Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

3 czerwca 2019r (poniedziałek)

 

godz. 16.00

klarnet, saksofon

  1. Kamila Kaczmarek
  2. Aleksandra Chutko
  3. Anna Chmura
  4. Przemysław Macudziński
  5. Szymon Budziński

Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

3 czerwca 2019r ( poniedziałek)

 

godz. 17.00

harfa

  1. Antonina Chmura
  2. Amelia Wąsowska
  3. Anna Czeczko
  4. Michalina Sówka
  5. Urszula Jurkiewicz

godz. 17.45

gitara

6. Lena Sołtysiak

7. Magdalena Bartczak

8. Natalia Rabska

 

       Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

4 czerwca 2019r (wtorek)

 

godz. 14.30

skrzypce

  1. Kornel Biniek
  2. Amelia Szałęga

 

godz. 14.45

flet

3. Wiktoria Korzeniowska

                

Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

5 czerwca 2019r (środa)

 

godz. 14.00

fortepian

  1. Laura Cjapi
  2. Natalia Jurkiewicz
  3. Martyna Szulik
  4. Lena Wojtysiak
  5. Wiktoria Silska
  6. Michał Tuz

godz. 14.45

7. Mateusz Chutko

8. Bartosz Jędrzejowski

9. Martyna Sławek

10. Mateusz Witkowski

11. Ignacy Jersz

12. Paweł Radzimski

13. Wojciech Radzimski

Lista uczniów

Egzamin Promocyjny

5 czerwca 2019r (środa)

 

godz. 16.00

wiolonczela

  1. Ewa Lichwała
  2. Bartosz Łazarczyk
  3. Natalia Marcinkowska

godz. 16.45

perkusja

4. Igor Kaczmarek

5. Damian Janowski

6. Hanna Jeżewska

7. Filip Jóźwik